KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12433232
nr 1243 3232
Erik Olsson Sanda
(1919-2006), Sverige
Etsning, Erik Olsson Sanda (1919-2006), Båtar. Signerad, daterad -69. Motivet: 23x50
Erik Olsson Sanda, svensk bildkonstnär född 1919, död 2006.
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 mars 2019
kl 20:40:39
250 kr
Erik Olsson Sanda
Läs mer om Erik Olsson Sanda